Úvod » SCHODISKOVÝ SYSTÉM TOPSTEP

Schodiskový systém TOPSTEP

 

Schodisko hrá v interiéri podstatnú úlohu - nejde len o prostriedok spojenia dvoch poschodí, ale v prípade kvalitného spracovania a originálneho dizajnu sa môže stať pôsobivou dominantou interiéru.

 

Predstavujeme vám unikátnu schodiskovú stavebnicu TOPSTEP, ktorá slúži na obloženie nových schodísk, ale aj pre rýchlu renováciu bez búrania starého schodiska. Uľahčí prácu pri realizácii schodísk podľa vašich predstáv. Predstavuje rad výhod, ktoré vám ušetria nielen čas a peniaze, ale dosiahnete s ňou perfektné výsledky.

 

  • Rýchla montáž - jednoduchá montáž, ktorú zvládnete sami, bez stavebných úprav a zbytočného neporiadku.

 

  • Dlhá životnosť - materiál nepracuje a nezosychá, preto zaručuje dlhú životnosť a stálosť materiálu. Zároveň je odolný proti oderu, nárazu a UV žiareniu.

 

  • Dizajn - máte jedinečnú možnosť zladiť svoj interiér presne podľa vašich predstáv. Vybrať si môžete z viacerých moderných dekorov, vďaka ktorým dosiahnete moderný a elegantný dizajn.

 

  • Systém je vhodný na všetky bežné podklady – betón, kameň, drevo a kov.

 

Krásnym doplnkom každého schodiska bude iste elegantné nerezové zábradlie, ktoré takisto nájdete v našom e-shope.

_________________________________________________________________________________________

 

 

Schodiskový systém TOPSTEP existuje v 2 radách:

 

Skladačková rada TOPSTEP FLEX, ktorú si môžete objednať na našom e-shope. Skladá sa zo stupníc, podstupníc, plastovej rohovej lišty a ďalšieho príslušenstva.

Systém FLEX je dostupný >>> v deviatich dekoroch <<<. K tejto stavebnici nie je možné použiť LED osvetlenie, oproti systému PROFI. Je dodávaná v kartónovom balení po 2ks vybraných prvkov spolu s montážnym materiálom a návodom na inštaláciu. Tento systém je pripravený k montáži, ktorú zvládne šikovný domáci majster.

Viac o TOPSTEP FLEX >>> TU <<<

POZOR! Na systém FLEX, ktorý si môžete objednať v našom e- shope neposkytujeme montáž. Je určený pre svojpomocnú montáž.


Ak si prajete objednať schodiskový systém vrátane poradenstva, zamerania a montáže odporúčame systém TOPSTEP PROFI ↓↓↓

 

 

Rada TOPSTEP PROFI je určená pre atypické schodište a zložitejšie tvary. Skladá sa zo stupníc, podstupníc, hliníkovej vyrovnávacej lišty a jej stabilizačnej výplne a voliteľných doplnkov ako sú bočnice, podesty alebo štýlové LED osvetlenie zakomponované do samotného obkladu.

Systém PROFI má >>>rozšírenú ponuku dekorov<<< a je dodávaný ako hotový polotovar pre ďalšie spracovanie našimi vyškolenými montážnymi pracovníkmi.

Ak si prajete objednať radu Topstep PROFI, ktorá zahŕňa poradenstvo, zameranie a montáž, pokračujte v dopyte >>>TU<<<

 

 

 


YzZiNzU3